Dieta OFFICE

Nie chcesz już codziennie zamawiać przypadkowych dań do pracy? Opcje lunch z restauracji z parteru budynku są monotonne? Mamy coś dla Was! Dla Ciebie i Twoich współpracowników! Dieta biurowa składa się z 3 posiłków - śniadanie, obiad i podwieczorek. Doda Wam to energii na cały dzień! Zniknie problem codziennego zastanawiania się nad tym, co dzisiaj zjeść w pracy i zbiorowego zamawiania opcji lunch.

Zmień to i chodź z nami na dietę!

Wybierając dietę Office otrzymasz optymalny zestaw trzech pełnowartościowych posiłków, które dostarczą energii fizycznej i umysłowej na cały dzień. Zbilansowane i różnorodne menu skutecznie wyeliminuje chęć podjadania słodyczy, a wieczorem to Ty zdecydujesz, czy spędzisz czas na mieście, czy ugotujesz na kolację danie, na które masz ochotę!

Dieta Firmowa

Co znajdziecie w swojej diecie?

Pakiet składa się ze śniadania, obiadu i podwieczorku, dzięki niemu Twój codzienny jadłospis będzie zbilansowany, a posiłki zróżnicowane i sycące. Dieta ma wyliczone makroskładniki i zawiera 20-25% białka, 30-35% tłuszczów i 45% węglowodanów, a dania są bogate w witaminy i minerały niezbędne do świetnego samopoczucia. Dieta jest atrakcyjna pod względem form posiłków i wykorzystywanych w nich produktach: sezonowych warzyw i owoców, roślin strączkowych, zdrowych źródeł tłuszczów, nabiału, pełnoziarnistego pieczywa, orzechów, kasz oraz mięsa i ryb.

Kaloryczność
  • 800 (kcal)

    40 PLN
  • 1000 (kcal)

    42 PLN
  • 1200 (kcal)

    44 PLN
Inne nasze diety

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

Dieta keto
TOP