Dieta Paleo

Catering pudełkowy Paleo zupełnie eliminuje przetworzoną żywności, dba o gospodarkę lipidową i insulinową organizmu, a przy odpowiedniej podaży kalorycznej i aktywności fizycznej zmniejsza otyłość brzuszną.

Nasz catering dietetyczny zawiera 5 pysznie zbilansowanych posiłków z rozkładem makroskładników na poziomie 25% białka, 35% tłuszczu i 40% węglowodanów.

Nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania diety pudełkowej Paleo. Jest bezpieczna dla dzieci jak i dorosłych. Szczególnie wskazana jest dla osób, które mają problemy z cholesterolem, nadciśnieniem, układem odpornościowym, alergią i trądzikiem.

Co wyróżnia tę dietę?

Jest to sposób żywienia bazujący na naturalnych, wysokojakościowych produktach i nieprzetworzonej żywności. Jadłospis bogaty jest w mięso, jajka, orzechy i nasiona, owoce morza i ryby, a także świeże warzywa i owoce. Dania nie zawierają nabiału, strączków i zbóż. Dieta pudełkowa uwzględnia grupy produktów, do których miał dostęp człowiek w okresie paleolitu. To mnóstwo ciekawych i smacznych kompozycji opartych na naturalnych składnikach, które są bardzo łatwo przyswajalne przez nasz organizm.

Kaloryczność

 • 1200 (kcal)

  56 PLN
 • 1500 (kcal)

  58 PLN
 • 1800 (kcal)

  60 PLN
 • 2000 (kcal)

  62 PLN
 • 2500 (kcal)

  64 PLN
 • 3000 (kcal)

  68 PLN

Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

Dieta Sirtfood

pyszny zielony koktajl z diety Adele
TOP