Dieta Sirtfood

Nie jest to dieta pudełkowa, która wymaga ograniczenia się do wąskiej grupy pokarmów i wielkich wyrzeczeń. Dieta SIRT, znana głównie jako dieta Adele, wymaga włączenia do codziennego menu 20 produktów spożywczych z grypy pokarmów sirtuinowych oraz stosowania się do podstawowych zasad zdrowego żywienia.

Sama dieta pudełkowa składa się z czterech etapów, które w sumie trwają 3 tygodnie, a etap czwarty może być stosowany bez ograniczeń czasowych.

Przez pierwsze 3 dni (etap 1) dostarczamy tylko do 1000 kcal w 4 posiłkach (3 zielone koktajle + stały posiłek bogaty w sirtuiny). Pomimo tak niskiej kaloryczności nie powinniśmy czuć się osłabieni, ani głodni.

W kolejnych 4 dniach diety (etap 2) zwiększymy kaloryczność do 1500 kcal, także w 4 posiłkach, ale tym razem będą to 2 koktajle i 2 stałe posiłki. Na koniec tego etapu możemy utracić nawet do 3 kg wagi.

Etap 3 trwa przez następne 7 dni i nie zakłada żadnej konkretnej podaży kalorycznej. W naszej ofercie znajdują się 3 propozycje na ten wariant 1200, 1500 i 1800 kcal.

Ostatni 4 etap jest trzecim tygodniem naszej oferty Sirt powiększonym dodatkowo o wariant 2000 kcal. Można go powielać dowolną ilość razy.

pyszny zielony koktajl z diety Adele

Co wyróżnia tę dietę?

Specjaliści, opracowujący dietę SIRT, wskazali 20 produktów roślinnych najbogatszych w polifenole (związki będące aktywatorami sirtuin), które powinny być podstawą żywienia. Są to nie tylko zielone warzywa jak np. seler naciowy czy jarmuż, ale także kasza gryczana, kakao, orzechy włoskie czy truskawki. W naszych pudełkach znajdziecie posiłki, łączące jak największą ilość produktów sirtuinowych.

Kaloryczność

  • 800 (kcal)

    54 PLN
  • 1000 (kcal)

    54 PLN
  • 1200 (kcal)

    54 PLN

Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Pescowegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

TOP