Dieta Vege and Fish

Dieta ta należy do odmian wegetarianizmu, podczas jej stosowania dopuszcza się jedzenie owoców morza oraz ryb. Co ciekawe, jadłospis Vege and Fish przypomina nieco typowe menu diety śródziemnomorskiej oraz japońskiej. Obie uważane są natomiast za najzdrowsze na świecie. Naukowcy twierdzą, że taki sposób odżywiania, przyczynia się przede wszystkim do zmniejszenia wystąpienia chorób serca, naczyń krwionośnych i schorzeń mózgu.

Dieta ta bogata jest w kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, mające właściwości przeciwzapalne. Co ciekawe, jedzenie sporej ilości ryb pozytywnie wpływa na profil lipidowy organizmu, redukuje poziom trójglicerydów, a także podnosi poziom „dobrego” cholesterolu HDL. Ochrania on przed wystąpieniem chorób serca. Osoby z wysokim poziomem tego cholesterolu mają również zwykle więcej witaminy D i witamin z grupy B w organizmie.

Nasza catering dietetyczny zawiera 5 zbilansowanych posiłków o łącznej podaży do 20% białka, 40-45% tłuszczu i 30-35% węglowodanów.

Dieta Pescowegetariańska

Jakie produkty wchodzą w skład diety Vege and Fish?

W diecie tej przeważają posiłki, które bogate są w warzywa, owoce, kasze, pełnoziarniste makarony i ryże. Dominują także rośliny strączkowe, zioła. Co więcej, pojawia się sporo dań rybnych, zawierających owoce morza, nabiał i orzechy. W jadłospisie mamy również pieczywo własnej produkcji i zdrowe desery.

Kaloryczność
 • 1200 (kcal)

  55 PLN
 • 1500 (kcal)

  58 PLN
 • 1800 (kcal)

  60 PLN
 • 2000 (kcal)

  62 PLN
 • 2200 (kcal)

  64 PLN
 • 2500 (kcal)

  67 PLN
Kalorie w diecie ketogenicznej
Inne nasze diety

Nie odpowiada Ci ta dieta?

Sprawdź nasze pozostałe propozycje i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

Dieta Wegetariańska

Dieta Wegetariańska

Dieta Ketogeniczna

Dieta keto
TOP