Dietetyczne jedzenie z dowozem

Szkolny Wikt

  • Dieta pudełkowa Szkolny Wikt to propozycja dla Twojej pociechy. Stworzyliśmy menu specjalnie dla szkolnej młodzieży w dwóch wariantach. Zestaw trzyposiłkowy zawiera pyszne, pełnowartościowe śniadanie, drugie śniadanie, które można zabrać ze sobą do szkoły oraz podwieczorek na popołudniowe pory. Opcja pięcioposiłkowa została stworzona dla wszystkich, którzy „zostali w domu” praktykując zdalne nauczanie – śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek i kolacja – to świetne rozwiązanie, żeby zupełnie zrezygnować z gotowania w domu!
naleśniki dla dzieciaków

Dieta Low IG

  • Catering pudełkowy z niskim indeksem glikemicznym jest idealny dla każdego, kto odczuwa nadmierną senność, lub odwrotnie, pobudzenie po każdym posiłku. Uregulowanie poziomu cukru we krwi pomoże nie tylko na te uciążliwe dolegliwości, ale również da możliwość pysznego jedzenia każdemu, kto zmaga się z insulinoopornością lub cukrzycą.
  • Najmodniejsza ostatnio lekka i zdrowa odchudzająca dieta pudełkowa, znana jako dieta Adele. Łączy ona ograniczenie kaloryczne ze spożyciem zielonych koktajli, które są bogate w aktywatory sirtuin. Najważniejsze w tej diecie są produkty, które należy włączyć do codziennego jadłospisu, a nie te, które trzeba wyeliminować. Podstawą tej grupy produktów są bogate w polifenole warzywa i owoce, takie jak np. jak jarmuż, owoce leśne, kurkuma, daktyle, zielona herbata.
pyszny zielony koktajl z diety Adele

Dieta Sokowa

detoks organizmu pysznymi sokami owocowo-warzywnymi
  • Dieta sokowa to wyjątkowy, płynny rodzaj diety pudełkowej. W czasie trwania diety soki zastępują wszystkie posiłki i mają za zadanie zaspokoić wszelkie potrzeby żywieniowe naszego organizmu.

Dieta Ketogeniczna

  • Dieta ketogeniczna polega na ograniczeniu spożywania węglowodanów przy jednoczesnym podniesieniu ilości tłuszczów i białka. Ta dieta pudełkowa nie tylko pomaga schudnąć, ale może wspomagać leczenie niektórych chorób neurologicznych i nowotworowych.

Dieta Paleo

  • Catering pudełkowy Paleo zupełnie eliminuje przetworzoną żywności, dba o gospodarkę lipidową i insulinową organizmu, a przy odpowiedniej podaży kalorycznej i aktywności fizycznej zmniejsza otyłość brzuszną.

Dieta Pescowegetariańska

  • To odmiana diety wegetariańskiej, w której dopuszcza się spożywanie ryb i owoców morza. Ta dieta pudełkowa jest podobna do diety śródziemnomorskiej czy japońskiej, które są uważane za jedne z najzdrowszych na świecie. Według naukowców taki sposób żywienia zmniejsza ryzyko chorób serca, naczyń krwionośnych i mózgu.

Dieta Wegetariańska

  • Wegetariańska dieta pudełkowa jest najpopularniejszą dietą eliminacyjną świata. Wyklucza zupełnie spożywanie mięsa, ryb i owoców morza, na rzecz wysokobiałkowych produktów roślinnych oraz nabiału odzwierzęcego.

Dieta Sportowa

  • Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób o dużej aktywności fizycznej. Wiemy jak ważna w diecie sportowca jest podaż białka i odpowiednia ilość tłuszczy i węglowodanów. Na podstawie tej wiedzy i doświadczenia, z wyjątkową uwagą zadbamy, aby każdy z tych składników pochodził z pełnowartościowych źródeł.

Dieta Redukcyjna

  • To jedna z najskuteczniejszych metod na pozbycie się zbędnych kilogramów oraz zniwelowanie tkanki tłuszczowej. Jadłospis tej diety pudełkowej opiera się na produktach pełnoziarnistych, warzywach, owocach, rybach, chudym nabiale i mięsie.

Nasza kuchnia

Nasza kuchnia jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, skrzyżowaniem kultur; jest tętniąca życiem i pełna kolorów zupełnie jak Warszawa. Nasi szefowie kuchni zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to restauracyjne doświadczenie pod Waszymi drzwiami. Przy produkcji cateringu nie zapominamy o polskich korzeniach, ale inspirację czerpiemy z całego świata.

Nasze diety

Nasze diety są autorskie, co oznacza, że są naszymi wyobrażeniami o zdrowym żywieniu. Chcemy codziennie dostarczać Wam porcję świeżości, witamin i pozytywnej energii.

Czego używamy?

W kuchni używamy warzyw z małych lokalnych gospodarstw, produktów regionalnych, a także zaskakujących naturalnych dodatków. To tęczowe jedzenie, kuchnia ziół i przypraw zebranych z otaczającej nas przyrody, dzikich roślin takich jak pokrzywa, czarny bez, czy rumianek. Używamy rzemieślniczych metod obróbki żywności. Produkujemy własną kombuche, czy tofu.

Pomoc

Wierzymy, że nasze diety mogą pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak depresja, otyłość, czy stres.

Wiedza

Pogłębiamy wiedzę na temat zdrowego żywienia, oraz człowieka, aby nasze dania sprawiały Wam nie tylko radość smakiem, ale również dawały odczuwalne efekty zdrowotne.

Ekologia

Chcemy być ekologiczni! Będziemy dążyć do wymieniania rzeczy na bardziej ekologiczne i nieprzerwalnie rozwijamy się w tej dziedzinie.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość używanych produktów oraz współpracę z lokalnymi producentami i rolnikami. W naszej kuchni nie używamy produktów przetworzonych.

TOP