O nas

Nasza kuchnia

Warszawski Wikt to nowy projekt na kulinarnej mapie stolicy, za który odpowiada grupa młodych, pełnych pasji i energii szefów kuchni z doświadczeniem w najlepszych restauracjach. Tworzona kuchnia jest połączeniem tradycji z nowoczesnością, skrzyżowaniem kultur, tętniąca życiem i pełna kolorów zupełnie jak Warszawa.
Diety pudełkowe są autorskim wyobrażeniem o zdrowym żywieniu i ekologicznym podejściu do środowiska.
Codziennie dostarczamy pod Wasze drzwi porcję świeżości, witamin i pozytywnej energii.

Jedz jak w najlepszej restauracji i nie zapomnij, że to dieta!

W ofercie cateringu Warszawski Wikt każdy znajdzie dietę dla siebie. Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, dodać sobie energii i jeść pysznie, wybierz jedną z naszych autorskich diet.
Każda z propozycji jest inna, ale łączy je jedno – to nasza pasja i niekonwencjonalne podejście. Nasza kuchnia pełna jest kolorów, dzięki bogactwu i różnorodności wykorzystywanych przez nas warzyw, które pochodzą z małych, lokalnych gospodarstw. Stawiamy na sezonowe i świeże warzywa, owoce i zioła wykorzystując ich właściwości prozdrowotne. W swoich daniach znajdziecie także glony czy dzikie rośliny, które mają wspaniałe właściwości zdrowotne i smakowe.
Chcemy także uświadomić Wam moc działania kiszonek i produktów fermentacyjnych oraz ich właściwości prozdrowotnych, dlatego stawiamy na żywą kuchnię pełną kiszonek i kombuchy własnej produkcji.

Nasze diety

Przejrzyj wszystkie dostępne diety

Sprawdź nasze diety i dopasuj najwłaściwszą dla siebie. Jeśli nie możesz się zdecydować, zadzwoń do nas.

TOP